Strona główna
Aktualności
  O nas  
Oferta
Praca
Usługi on-line
Kursy  
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
e-monitoring, e-ochrona
e-monitoring
Oferta ta skierowana jest do średnich i dużych przedsiębiorców oraz do wszystkich którzy cenią sobie uczciwość oraz wysoką jakość usług.
W obecnych czasach każdy z nas niejednokrotnie spotkał się z nieuczciwością ze strony swoich pracowników, kontrahentów, usługodawców.
Dzięki tej usłudze po zalogowaniu się do „strefy klienta” możecie Państwo w każdej chwili uzyskać takie informacje jak:
  • godzinę otwarcia i zamknięcia (włączenia i wyłączenia systemu alarmowego) sklepów, hurtowni oraz innych punktów handlowych czy użytkowych należących do Państwa,
  • poprawność komunikacji pomiędzy systemem alarmowym i centrum monitorowania alarmów,
  • prawidłowość działania zasilania podstawowego i rezerwowego,
  • skuteczność załączenia systemu alarmowego,
  • sygnałach alarmowych.
Informację te również mogą zostać przekazane do Państwa za pomocą komunikatów SMS oraz e-mail.
e-ochrona
Usługa którą chcemy Państwu zaprezentować jest połączeniem standardowej ochrony fizycznej stosowanej przez większość agencji ochrony z innowacyjnym systemem monitorowania czasu, miejsca i rezultatu pracy personelu ochrony w czasie rzeczywistym, oraz zintegrowanym systemem zarządzania. e-ochrona skierowana jest głównie do klientów którzy korzystają z bezpośredniej ochrony fizycznej stałej lub doraźnej. Na powierzonym Nam do ochrony obiekcie pracownicy Agencji oprócz konwencjonalnych środków łączności wyposażeni zostają także w urządzenie o nazwie Active Guard. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia oraz specjalistycznego oprogramowania, wykonujemy nadzór w czasie rzeczywistym nad realizowanymi przez pracowników ochrony obchodami. Posiadamy także możliwość dokonania wszechstronnych analiz ich pracy a także pełną informację o pracy inspektorów ochrony oraz ich wizytach na obiektach. Dodatkowo poprzez Acitive Guarda uzyskujemy łączność telefoniczną z pracownikami ochrony. W szczególnych sytuacjach posiadamy także opcję nasłuchu najbliższego otoczenia. Pracownik ochrony posiada także opcję pilota anty-napadowego o dużym zasięgu. Dodatkowo jesteśmy w stanie zlokalizować pracownika ochrony dzięki współpracy z operatorem GSM. Poprzez „strefę klienta” możecie Państwo w każdej chwili uzyskać bieżącą informację o wykonywanych na waszym obiekcie przez pracowników ochrony obchodach. Informacje te mogą również zostać do Państwa przekazane za pomocą komunikatów SMS oraz e-mail.
AGENCJA OCHRONY MIENIA "TARCZA"
07-410 Ostrołęka, ul. Kilińskiego 29
Tel. (029) 760-60-73
© 2009 CYBERMEDIA
Wszystkie prawa zastrzeżone
INFOLINIA 29 760 60 73
?>