Infolinia: (29) 760-60-73

Instalacja systemów alarmowych

Systemy alarmowe

Współczesna technika, oparta głównie na technologii cyfrowej umożliwia skuteczne wykrywanie większości występujących w monitorowanych obiektach zagrożeń. Od wiedzy i doświadczenia projektanta systemu alarmowego zależy jego prawidłowe skonfigurowanie, tak by dobrane urządzenia i rozwiązania dawały gwarancję jego profesjonalnego wykonania na etapie montażu oraz skutecznej ochrony na etapie użytkowania. Zdobywane przez lata w setkach różnego typu obiektów doświadczenie, doprowadziło naszą firmę do wypracowania własnych wzorców dotyczących projektowania i wykonywania tego typu instalacji.

Instalacje systemów alarmowych wykonywane są w technologii systemów przewodowych oraz bezprzewodowych, jak również mieszanych (wykorzystanie w systemie przewodowym niektórych elementów systemu bezprzewodowego np. czujek, przycisków napadowych itp.).Takie rozwiązania zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa chronionego obiektu przy optymalnym poziomie kosztów instalacji i późniejszego użytkowania.

Wszystkie instalacje wykonywane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości tak, by spełniały kryteria odnośnie klasy bezpieczeństwa oraz posiadały niezbędne certyfikaty. Oferujemy także bezpłatne doradztwo i wycenę proponowanych systemów.

Telewizja Przemysłowa

TARCZA” świadczy usługi w zakresie projektowania i instalacji systemów telewizji dozorowej dla firm, instytucji, zakładów produkcyjnych, hurtowni oraz osób fizycznych.

Nasi doradcy udzielają bezpłatnych porad i dokonują szczegółowej analizy systemów, by jak najlepiej dopasować świadczoną przez nas usługę do potrzeb Klienta. Nasza firma projektuje systemy telewizji przemysłowej tylko w oparciu o urządzenia sprawdzonych marek. Montujemy kamery stałe i obrotowe, przewodowe i bezprzewodowe. Nasze urządzenia umożliwiają zarówno podgląd lokalny, jaki i zdalny.

Monitoring alarmowy

Monitorowanie systemów alarmowych uznawane jest za jedną z najskuteczniejszych form ochrony. Połączenie profesjonalnego systemu alarmowego z nowoczesnym i niezawodnym systemem transmisji danych oraz nieprzerwaną, całodobową obsługą dyżurnych Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego i znakomicie wyszkolonych grup interwencyjnych, składają się na system, którego skuteczność można porównywać z ochroną fizyczną. Posiadamy jedną z najbardziej rozbudowanych stacji monitorowania, której praca opiera się na kilkunastu niezależnych pasmach radiowych, przyznanych nam przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Ponadto oferujemy naszym Klientom dostęp do platformy e-monitoringu

(więcej w zakładce  e-ochrona)