Infolinia: (29) 760-60-73

Oferta

Systemy alarmowe

Współczesna technika, oparta głównie na technologii cyfrowej umożliwia skuteczne wykrywanie większości występujących w monitorowanych obiektach zagrożeń. Od wiedzy i doświadczenia projektanta systemu alarmowego zależy jego prawidłowe skonfigurowanie, tak by dobrane urządzenia i rozwiązania dawały gwarancję jego profesjonalnego wykonania na etapie montażu oraz skutecznej ochrony na etapie użytkowania. Zdobywane przez lata w setkach różnego typu obiektów doświadczenie, doprowadziło naszą firmę do wypracowania własnych wzorców dotyczących projektowania i wykonywania tego typu instalacji.

Instalacje systemów alarmowych wykonywane są w technologii systemów przewodowych oraz bezprzewodowych, jak również mieszanych (wykorzystanie w systemie przewodowym niektórych elementów systemu bezprzewodowego np. czujek, przycisków napadowych itp.).Takie rozwiązania zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa chronionego obiektu przy optymalnym poziomie kosztów instalacji i późniejszego użytkowania.

Wszystkie instalacje wykonywane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości tak, by spełniały kryteria odnośnie klasy bezpieczeństwa oraz posiadały niezbędne certyfikaty. Oferujemy także bezpłatne doradztwo i wycenę proponowanych systemów.

(zdjęcie elementów systemu alarmowego)Telewizja przemysłowa (CCTV)

„TARCZA” świadczy usługi w zakresie projektowania i instalacji systemów telewizji dozorowej dla firm, instytucji, zakładów produkcyjnych, hurtowni oraz osób fizycznych.

Nasi doradcy udzielają bezpłatnych porad i dokonują szczegółowej analizy systemów, by jak najlepiej dopasować świadczoną przez nas usługę do potrzeb Klienta. Nasza firma projektuje systemy telewizji przemysłowej tylko w oparciu o urządzenia sprawdzonych marek. Montujemy kamery stałe i obrotowe, przewodowe i bezprzewodowe. Nasze urządzenia umożliwiają zarówno podgląd lokalny, jaki i zdalny.

Monitoring alarmowy

Monitorowanie systemów alarmowych uznawane jest za jedną z najskuteczniejszych form ochrony. Połączenie profesjonalnego systemu alarmowego z nowoczesnym i niezawodnym systemem transmisji danych oraz nieprzerwaną, całodobową obsługą dyżurnych Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego i znakomicie wyszkolonych grup interwencyjnych, składają się na system, którego skuteczność można porównywać z ochroną fizyczną. Posiadamy jedną z najbardziej rozbudowanych stacji monitorowania, której praca opiera się na kilkunastu niezależnych pasmach radiowych, przyznanych nam przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Ponadto oferujemy naszym Klientom dostęp do platformy e-monitoringu (więcej w zakładce e-ochrona, link) 

GRUPY INTERWENCYJNE

Jednym z elementów systemu monitorowania są grupy interwencyjne, którym dyżurni Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego przekazują informacje o sygnałach alarmowych z objętych ochroną obiektów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wyposażyliśmy grupy interwencyjne w najnowocześniejszą na rynku broń palną (pistolety GLOCK). Pracownicy grup interwencyjnych cechują się odpowiednimi predyspozycjami psychofizycznymi, do których należą między innymi: umiejętność podejmowania trafnych decyzji w sytuacjach ekstremalnych czy umiejętność oceny poziomu zagrożenia pod kątem dobrania adekwatnych środków do zaistniałej sytuacji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak dobrane elementy wchodzące w skład „monitoringu” są gwarancją skutecznej i pewnej ochrony.


Monitoring wizyjny

„TARCZA” dysponuje nowoczesnym Centrum Monitoringu Wizyjnego, obsługującym obiekty na terenie całej Polski. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego domu czy firmy - dbamy o to, co dla Państwa ważne całodobowo.

W ramach proponowanej usługi zobowiązujemy się do :

  • 24 godzinnego monitorowania sygnałów o :

- zaniku obrazu z kamer włączonych do systemu monitoringu wizyjnego,

- próbie unieszkodliwienia którejkolwiek z kamer przez jej zasłonięcie,

- zmianie pola widzenia kamer przez ich przekręcenie,

  • podejmowania interwencji na każdy uzasadniony sygnał alarmowy, potwierdzony za pomocą obserwacji obrazu wideo przesłanego do Centrum Operacyjnego Agencji Ochrony Mienia „TARCZA” przez system telewizji przemysłowej zainicjowany naruszeniem strefy chronionej.

  • archiwizacji zdarzeń wideo na serwerze Agencji Ochrony Mienia „TARCZA”

  • bezpłatnego włączenie do sieci monitoringu wizyjnego,

  • użyczenia przekaźnika wideo na czas trwania umowy,

  • oznakowania obiektu tablicami informacyjno – ostrzegawczymi,

  • regularnych kontroli terenu objętego ochroną w ramach „wirtualnego obchodu”.