Infolinia: (29) 760-60-73

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Współczesna technika, oparta głównie na technologii cyfrowej umożliwia skuteczne wykrywanie większości występujących w monitorowanych obiektach zagrożeń. Od wiedzy i doświadczenia projektanta systemu alarmowego zależy jego prawidłowe skonfigurowanie, tak by dobrane urządzenia i rozwiązania dawały gwarancję jego profesjonalnego wykonania na etapie montażu oraz skutecznej ochrony na etapie użytkowania. Zdobywane przez lata w setkach różnego typu obiektów doświadczenie, doprowadziło naszą firmę do wypracowania własnych wzorców dotyczących projektowania i wykonywania tego typu instalacji.

Instalacje systemów alarmowych wykonywane są w technologii systemów przewodowych oraz bezprzewodowych, jak również mieszanych (wykorzystanie w systemie przewodowym niektórych elementów systemu bezprzewodowego np. czujek, przycisków napadowych itp.).Takie rozwiązania zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa chronionego obiektu przy optymalnym poziomie kosztów instalacji i późniejszego użytkowania.

Wszystkie instalacje wykonywane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości tak, by spełniały kryteria odnośnie klasy bezpieczeństwa oraz posiadały niezbędne certyfikaty. Oferujemy także bezpłatne doradztwo i wycenę proponowanych systemów.

(zdjęcie elementów systemu alarmowego)